Warsztaty


Zielona wśród ludzi oprócz tego, że pisze i gotuje, prowadzi również warsztaty kulinarne i kosmetyczne. Jeśli chcesz zorganizować takie w Twojej firmie, knajpie lub wziąć udział w następnej edycji, zajrzyj na stronę www.warsztatykosmetykinaturalnej.pl
NAJBLIŻSZE WARSZTATY
OCZYSZCZANIE TWARZY
03.06.2017
godz. 11.30
Dom Dźwięków
ul. Sikorskiego 17/18
Poznań 
zapisy do 26.05:  zielonawsrodludzi@gmail.com
cena: 69 zł

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skutecznie, ale wciąż delikatnie i bez szkody dla twojej skóry oczyścić cerę, zapraszam na pierwsze w 2017 roku warsztaty kosmetyczne. 

Zaczniemy tradycyjnie od teorii, omówimy zalety i wady wieloetapowego oczyszczania cery, dowiemy się czym różni się demakijaż od oczyszczania, zrobimy przegląd dostępnych na rynku produktów do mycia, znajdziemy coś odpowiedniego dla każdego typu cery.

Podczas części praktycznej wykonamy trzy kosmetyki:
-płyn micelarny
-olejek myjący ( (do wyboru: do cery normalnej/wrażliwej lub do cery mocno zanieczyszczonej))
- oczyszczającą maskę/peeling.OPINIE UCZESTNICZEK

Dzięki za inspirujący warsztat!
I już teraz muszę napisać ze płyn do demakijażu jest najlepszym płynem jakiego używałam!

Rewelacja!


Asia"Dziękuję za bardzo twórcze spotkanie i wszystkie porady. 
Nie mogłam się doczekać i już zdążyłam wypróbować płyn do demakijażu, który ku mojemu zaskoczeniu naprawdę zmywa podkład, tusz, a nawet eye-liner;). Wybacz, że byłam takim niedowiarkiem, ale naprawdę nie wierzyłam, że to to działa. Sól do kąpieli też jest super. Muszę zrobić zaopatrzenie w zielarskim:)"

Agnieszka


"Dzięki za prezentację. Bardzo mi się podoba pomysł tych warsztatów i trzymam kciuki za kolejną edycją:) Były inspirujące!  Od jutra zabieram się za robienie własnych kosmetyków, więc gdybym miała jakieś wątpliwości wiem do kogo się zwrócić:)"
Asia
Zapisz się do newslettera!

* indicates required
Jakie informacje cię interesują?

Start typing and press Enter to search