Warsztaty | Zielona wśród ludzi

Warsztaty


Zielona wśród ludzi oprócz tego, że pisze i gotuje, prowadzi również warsztaty kulinarne i kosmetyczne. Jeśli chcesz zorganizować takie w Twojej firmie, knajpie lub wziąć udział w następnej edycji, zajrzyj na stronę www.warsztatykosmetykinaturalnej.pl
NAJBLIŻSZE WARSZTATYW najbliższą sobotę mamy szansę spotkać się na warsztatach na os. Piastowski w Poznaniu. Wstęp bezpłatny, nie ma się nad czym zastanawiać:)

Tak sobie myślę, że tym razem zajmiemy się recepturami chłodzącymi:) W sam raz na panujące już upały!

02.06.2018
godz.11.00
Poznań
os. Piastowskie
Plac przy bloku nr 94-96
Zapisy: szastpiast@gmail.com

Spotkanie zaczniemy od porcji teorii, dowiemy się dlaczego warto unikać większości drogeryjnych produktów, zajrzymy w składy kosmetyków konwencjonalnych i tych naturalnych. Porozmawiamy o certyfikatach, cenach i marketingowych zagrywkach. Przypomnimy sobie urodowe patenty naszych mam i babć. Poznamy kosmetyczne możliwości ziół, owoców i olejów. 

Na warsztatach każdy uczestnik przygotuje:

  • chłodzącą sól do kąpieli z miętą
  • chłodzącą mgiełkę do ciała z miętą
  • peeling do ciała mohito

Zapraszam:)OPINIE UCZESTNICZEK

Dzięki za inspirujący warsztat!
I już teraz muszę napisać ze płyn do demakijażu jest najlepszym płynem jakiego używałam!

Rewelacja!


Asia"Dziękuję za bardzo twórcze spotkanie i wszystkie porady. 
Nie mogłam się doczekać i już zdążyłam wypróbować płyn do demakijażu, który ku mojemu zaskoczeniu naprawdę zmywa podkład, tusz, a nawet eye-liner;). Wybacz, że byłam takim niedowiarkiem, ale naprawdę nie wierzyłam, że to to działa. Sól do kąpieli też jest super. Muszę zrobić zaopatrzenie w zielarskim:)"

Agnieszka


"Dzięki za prezentację. Bardzo mi się podoba pomysł tych warsztatów i trzymam kciuki za kolejną edycją:) Były inspirujące!  Od jutra zabieram się za robienie własnych kosmetyków, więc gdybym miała jakieś wątpliwości wiem do kogo się zwrócić:)"
Asia
Zapisz się do newslettera!

* indicates required
Jakie informacje cię interesują?

Start typing and press Enter to search