11 listopada 2013

Warsztaty, konkurs, spotkanie...

Nazbierało się kilka spraw, o których chciałam poinformować osoby niezaglądające na facebooka:)

1. Jak wspominałam w poprzednim poście, będzie można mnie zobaczyć na jutrzejszym (12.11.13 r.) spotkaniu PAKIETU EKO-MIESZCZUCHA. Tematem przewodnim spotkania jest TALERZ, czyli rozmawiać będziemy o dobrym jedzeniu. Podpowiemy też, jak je zdobyć:) Pogaduchy odbędą się w Klubokawiarni Głośna w Poznaniu.
Szczegóły: glosna.pl

2. Biorę udział w konkursie Kreatywne Babki. Do walki wystawiłam kokosowo-czekoladowe babeczki w wersji raw. Ciekawa jestem, czy taka kuchnia zwróci uwagę jurorów:) Jeśli macie ochotę dopingować mój przepis, możecie oddać na niego swój głos:)

3. I na koniec chciałabym Was serdecznie zaprosić na warsztaty kosmetyki kuchennej, które organizuję w Poznaniu. Możecie spodziewać się na nich trochę teorii (nawet całkiem sporo) i części praktycznej podczas której wykonamy wspólnie 5 kosmetyków (dwa do włosów, jeden do twarzy i dwa do pielęgnacji ciała).2 komentarze:

  1. Ja również zagłosowałam :) bywam tu u Ciebie czasem, mam Cię również w obserwowanych. Szkoda, że tak daleko mam do Poznania bo na pewno bym przyszła na warsztaty :) Nominowałam Cię również do Liebster Bog Award (taka blogowa zabawa) - więcej szczegółów u mnie: stylowoizdrowo.blogspot.com. Zapraszam!

    OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search