28 października 2014

WARSZTATY KOSMETYKI NATURALNEJ w Poznaniu i Warszawie

Zapraszam na kolejne edycje WARSZTATÓW KOSMETYKI NATURALNEJ. 15 listopada mamy szansę spotkać się w Poznaniu i porozmawiać o naturalnej pielęgnacji ciała, 29 listopada w Warszawie zajmiemy się naturalnym makijażem i ziołami. 

Dla osób, które w Warszawie zapiszą się na dwie grupy mam 5 zł rabatu.

Jeśli chcecie zobaczyć jak było na poprzednich warsztatach w Warszawie, zapraszam na facebooka.
Na warsztatach porozmawiamy o naturalnych metodach pielęgnacji ciała, przyjrzymy się kosmetykom drogeryjnym, porozmawiamy o naturalnych mydłach i detergentach, spróbujemy znaleźć naturalną alternatywę dla tych ostatnich. Następnie wykonamy trzy bardzo przydatne na co dzień kosmetyki (m. in. naturalny dezodorant). 

 zapisy: zielonawsrodludzi@gmail.comPodobno kobieta w ciągu swojego życia może zjeść nawet 4 kg szminki. Warto zadbać o to, by były to szminki bez ołowiu! Takie właśnie nauczymy się robić na tych warsztatach. Przygotujemy również mineralny cień i bardzo smakowity bronzer. Przy okazji porozmawiamy o trochę o typach kolorystycznych polek i ich szansach na znalezienie dla siebie idealnego kosmetyku kolorowego wśród drogeryjnych produktów. 

 zapisy: zieleniak@jo.pl


Przypomnimy sobie urodowe patenty naszych mam i babć. Poznamy pielęgnacyjne możliwości ziół i nauczymy się przyrządzać kosmetyki z tego, co znajdziemy w kuchni i ogródku. Każdy uczestnik zabierze do domu ziołową sól do kąpieli, płyn do demakijażu, tonik i wcierkę do skóry głowy.

zapisy: zieleniak@jo.pl

Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search