12 czerwca 2015

27-28 czerwca 2015 | Warsztatowy weekend w Warszawie | Kosmetyczna moc kwiatów & Pielęgnacja dłoni i paznokci

Pod koniec czerwca mamy szansę spotkać się na aż trzech wydarzeniach. Dwa pierwsze odbędą się w ramach Festiwalu Kwiatów i Ziół na Osiedlu Jazdów.Chcesz naturalnie zacząć dbać o ciało i włosy, ale nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź na wykład i przekonaj się jakie to proste! Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak czytać składy kosmetyków, jak wśród drogeryjnych produktów znaleźć te naprawdę warte zakupu oraz o tym, jak zacząć produkować własne kosmetyki i gdzie znaleźć niezbędne surowce. 

 WSTĘP WOLNY! 

 Po wykładzie odbędą się warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych.


Kwitnące kwiaty mogą cieszyć nie tylko nasze oczy. W ich delikatnych płatkach drzemie nieskończony potencjał kosmetyczny! Przyjdź na warsztaty i poznaj upiększającą moc kwiatów. Naucz się wykonywać całkowicie naturalny róż do policzków, kwiatowy olejek do masażu i aromaterapeutyczny peeling do twarzy. 

27.06. 2015
godz. 13.00
Cena: 45 zł
Zapisy do 18.06 na adres: zielonawsrodludzi@gmail.com

A w niedzielę spotkamy się w Zieleniaku.

Wiek kobiety zdradzają nie tylko zmarszczki na twarzy, ale też dłonie. Warto zadbać, aby jak najdłużej pozostały piękne. Nie jest to zadanie łatwe, bo dłonie są najbardziej narażoną na kontakt z drażniącymi substancjami częścią naszego ciała. Na szczęście nie jest to mission impossible, na warsztatach nauczymy się jak w domowym zaciszu zadbać o ręce i przy okazji paznokcie. Porozmawiamy o domowych zabiegach spa dla dłoni i kilku codziennych trikach, poznamy cudowne właściwości różnych rodzajów rękawiczek, a na koniec zrobimy odżywczy krem do rąk i odżywkę do paznokci.

28.06.2015
godz.12.00
Cena: 45 zł
zapisy do 18.06 na adres: zieleniak@jo.plZAPRASZAM!Podziel się


Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search