21 lipca 2015

WARSZTATY KOSMETYKI NATURALNEJ 1.08.2015 w Warszawie

Kolejny raz zapraszam Was na kosmetyczne warsztaty do Warszawy, w pierwszą sobotę sierpnia zajmiemy się dwoma nowymi tematami.
Zarówno skóra mamy jak i dziecka wymaga specjalnej troski. Podczas ciążyć warto utrzymywać ją w dobrej kondycji, by zmniejszyć ryzyko powstawania rozstępów. Czy wiesz jak to zrobić? Jakich składników aktywnych szukać w kosmetykach? Jeśli nie, zapraszam na warsztaty podczas których nauczysz się samodzielnie wykonywać naturalny balsam do ciała dla mamy. Dowiesz się również jak naturalnie dbać o delikatną skórę nowo narodzonego dziecka, jakie kosmetyki wybierać w drogerii, a jakie bez większego wysiłku lepiej wykonywać w domu. Na koniec zrobisz krem na odparzenia i olejek do kąpieli dla Twojego dzidziusia.


01.08.2015, godz. 11.30
cena: 55 zł
Kawiarnia Zieleniak ul. Zamieniecka 35, Warszawa
zapisy do 24.07: zielonawsrodludzi@gmail.comWiek kobiety zdradzają nie tylko zmarszczki na twarzy, ale też dłonie. Warto zadbać, aby jak najdłużej pozostały piękne. Nie jest to zadanie łatwe, bo dłonie są najbardziej narażoną na kontakt z drażniącymi substancjami częścią naszego ciała. Na warsztatach dowiemy się jak zapobiegać przesuszeniom i podrażnieniom na dłoniach, jakich składników aktywnych szukać w kremach do rąk, a jakich unikać. Porozmawiamy o domowym spa dla dłoni, równie, a nawet bardziej skutecznym niż popularne w gabinetach kosmetycznych zabiegi parafinowe. Poznamy też kilka trików do stosowania na co dzień, poznamy cudowne właściwości różnych rodzajów rękawiczek, a na koniec zrobimy odżywczy krem do rąk i odżywkę do paznokci.

01.08.2015, godz. 14.00
cena: 45 zł Kawiarnia Zieleniak ul. Zamieniecka 35, Warszawa
zapisy do 24.07: zielonawsrodludzi@gmail.com

1 komentarz:

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search