8 marca 2016

Vege Pizza w Poznaniu

Wegetariańskich i wegańskich lokali z Poznaniu wciąż przybywa. I mimo, że trudno mi za tymi wszystkimi nowinkami nadążyć, bardzo mnie to cieszy. Dziś udało mi się zjeść vege pizzę w niedawno otwartym maleńkim lokalu przy ul Głogowskiej.W Vege Pizzy karmią bardzo dobrze, w zależności od preferencji wegetariańsko lub wegańsko, ser do pizzy dostępny jest w dwóch wersjach. W menu przeważa oczywiście pizza, ale są też zupy, hotdogi i roślinne słodkości od Bez jaj.

Po całym dniu biegania po Poznańskich Targach pochłonęliśmy z niemężem po pizzy na głowę (jedyne zdjęcie jakie udało mi się zrobić zobaczycie TU). Ja wybrałam ze szpinakiem i tofu, niemąż pizzę z vegan salami. Każde z nas zadowolone było ze swojej i wzgardziło pizzą drugiego:) Ja nie mogłam przekonać się do smaku roślinnego salami, a niemąż do dużej ilości szpinaku. 

Vege Pizza podawana jest na moim ulubionym cienkim cieście. Dla smaku można ją polać czosnkową lub chilli oliwą. Żałuję, że po obiedzie nie starczyło nam w żołądkach miejsca na wiśniowe babeczki.

Jedzenie w Vege Pizzy jest bardzo smaczne, mimo sporego ruchu, na obiad nie czekaliśmy wcale długo. Gdyby nie to, że niedawno skończyłam naukę w pobliskim School of Form, pewnie stołowałbym się tam bardzo często:) Jedyny minus jaki mogę postawić lokalowi, to plastikowe sztućce i brak koszy do segregacji śmieci! Liczę na szybką poprawę w tej kwestii :)

1 komentarz:

  1. Potwierdzam - fajne miejsce! Też tam zagościłem (na chwilę, bo pizza na wynos) zaraz po targach (Gardenii).

    OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search