16 listopada 2017

Obiad w 5 minut - nowa seria postów na instagramie


Jestem wielką fanką ultra szybkiego i prostego gotowania, na co dzień nie spędzam w kuchni więcej niż 30 minut. Nie mam absolutnie żadnych zdolności manualnych, ładne rzeczy robię tylko przy użyciu myszki. Nigdy nie podjęłabym się upieczenia tortu lub misternie ułożonej w kwiat lotosu tarty. Nawet smażyć nie umiem, naleśniki i placki to w naszym domu domena niemęża. Moje dania są naprawdę błyskawiczne, co nie znaczy, że niesmaczne. Nierzadko budzą zazdrość wśród moich współpracowników, dlatego postanowiłam podzielić się najlepszymi pomysłami na szybkie gotowanie również z Wami. 

Obiady, które gotuję sobie do pracy, to już jest naprawdę mistrzostwo w oszczędzaniu czasu. Nie ma dnia, żebym po przyjściu z pracy nie robiła czegoś przy blogu, warsztatach czy dodatkowych zleceniach, dlatego jeśli chcę następnego dnia zdrowo jeść muszę się streszczać. Zawsze mi się wydawało, że to jak gotuję na co dzień jest aż za proste, żeby pokazywać to na blogu, dlatego postanowiłam przenieść się z tymi daniami na instagram. Szybkie dania, szybkie medium.

Do tej pory w serii Obiad w 5 minut pojawiły się 3 przepisy:

Co jakiś czas na blogu będzie pojawiała się aktualizacja postów z tej serii, ale jeśli chcecie być na bieżąco, zapraszam na instagram. Żeby wszystkie wpisy z serii łatwiej było znaleźć oznaczam je #zielonejobiadw5minut

To jak? Wpadacie? Czy wolicie bardziej wyrafinowane gotowanie?
Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Start typing and press Enter to search